Napsali jste nám – vaše venkovní schody

Dobrý den pane Pomajba

Chtěl jsem poděkovat za dobrou spolupráci a dobrou kvalitu schodů. Od objednávky až po dodání, materiál, konstrukci a kvalitu schodů, vše bylo na špičkové úrovni.

Zdravím RS

Dobré ráno pane Pomajbo,

včera jsme úspěšně namontovali schody. Chtěla bych vám moc poděkovat, odvedli jste opravdu skvělou práci. Schody byly perfektně zpracované a vy jste je ještě lépe naplánovali! Jsme nadšení. Platforma seděla na milimetr přesně a bez problémů jsme ji mohli připevnit. Všechny výšky, zejména schůdky a také povrchová úprava dřevěnými palubkami – na milimetry!! Vynikající. Nejvíc mě nadchlo nastavení výšky zábradlí, o kterém jsme se bavili jen krátce po telefonu - naplánovali jste to perfektně. Mnohokrát od nás děkujeme! Zde je několik obrázků schodů. Ještě musím udělat nějakou kosmetickou úpravu ve vstupní části. Pokud si přejete, mohu vám poslat obrázky, až bude vše hotové a můžete si schody zaznamenat pro referenci. Máte-li zákazníky z Německa, kteří by chtěli vidět referenční schodiště nebo byste chtěli mluvit s referenčním zákazníkem, neváhejte mě nominovat - velmi vás pochválím! Ať se vám daří – odvádíte skvělou práci!

S pozdravem MZ

Dobrý den pane. Pomajba,

přikládám fotky našich nových schodů! Založili jsme je asi před 2 týdny a jsme s nimi velmi spokojeni! Nastavení také fungovalo bez problémů - je to velmi praktický systém! Mnohokrát děkuji a jsem s pozdravem!
HL & SF


Vážený pane Pomajbo,

postavit schody byla dětská hra. Nástavec na domek jsem měl řádně připravený, a tak přišroubování plošiny se stojánkem netrvalo ani deset minut. Celkově schody působí mimořádně stabilním dojmem a také dobře vypadají. Poměr cena výkon je naprosto v pořádku, stejně jako kvalita. Přidal jsem kuličku z nerezové oceli. Myslím, že tohle vypadá lépe.

Chtěla bych Vám poděkovat a určitě Vás doporučím ostatním.

Fotografie samozřejmě můžete použít pro svou domovskou stránku, stejně jako text.

S pozdravem


Dobrý den,

eště jednou děkujeme za krásné schody. Teď je to vydlážděné a já vám posílám dva obrázky schodů.

Zdravím TH


Dobrý den pane Pomajbo,

chtěla bych Vám poděkovat za rychlé dodání a za velmi dobrou kvalitu schodů. Stavba byla jednoduchá a nekomplikovaná. Jsem velmi spokojen! V příloze jsou dva obrázky.

Mnoho pozdravů z Bavorského lesa Ch.

Ch. O.

Vážený pane Pomajbo,

díl zábradlí je nyní dodán a již jsem jej namontoval.

Naše točité schodiště je nyní hotové. Točité schodiště plně odpovídá mému očekávání a jeho popisu. Jsem velmi spokojen s kvalitou vaší sady. Vše zapadlo ihned bez předělávání jakéhokoli komponentu - schody jsou velmi stabilní - a také velmi dobře vypadají.

V příloze jsou 2 obrázky našeho nového točitého schodiště - jedno napojení horního zábradlí na stávající zábradlí a celkový pohled.

S pozdravem HH


Vážený pane Pomajba,

přiložil pár fotek točitého schodiště. Vše šlo snadno sestavit a již jsem to doporučil ostatním.

S pozdravem KZ

Vážený pane Pomajbo,

po prodlevách Vám nyní zasílám fotografii točitého schodiště instalovaného na našem domě. Děkujeme za vynikající kvalitu.

S pozdravem CK

Vážený pane nebo paní,

dnes jsme na stavbu instalovali Vámi dodané ocelové točité schodiště, průměr 1800 mm, výška 2600 mm, 12 stupňů. Jsme nadšeni kvalitou a snadnou montáží schodů. Všechny díly sedí velmi dobře, všechny šrouby a jednotlivé díly byly zcela přítomny. Zásilka byla velmi dobře zabalena a dorazila na místo včas. Tohoto výrobce můžeme jen doporučit.

S pozdravem CW/MG

Dobrý den pane Pomajbo,

zde jsou obrázky z mého (našeho) projektu. Jak již bylo s nimi po telefonu probráno, se schody jsme (oni) odvedli skvělou práci. Všechno šlo velmi dobře. Moje manželka je nadšená. Přeji jim vše nejlepší.

S pozdravem LL

Děkujeme za kvalitně provedené,

snadno sestavitelné schody pro náš prázdninový dům na labském ostrově Krautsand. 5 hvězdiček.

Milý Tomáši,

moc děkuji za moc krásné schody a hlavně kvalitu. Dnes jsme instalovali schody. Až bude vše dozdobeno, vyfotím a pošlu Vám a napíšu i skvělou recenzi - to je jedině pravda, opravdu kvalitní, velmi stabilní a esteticky krásné. Jsem rád, že jsem tě našel na internetu. Těším se na odpověď.

s pozdravem

Dobrý den pane Pomajbo!

Schody byly instalovány bez problémů. Děkuji! V příloze jsou fotografie: Umístění na následující adrese: Lilienweg 8, D-88677 Markdorf V případě potřeby. Domluvte si termín prohlídky. Tel: +49-7544-71687

Milý Tomáši,

posílám ti 3 fotky. Jsem opravdu ohromen kvalitou řemeslného zpracování. Odvedli jste velmi dobrou a precizní práci. Mohu Vás kdykoliv doporučit. Možná budete chtít otevřít „knihu návštěv“ na své domovské stránce. Možná by to nebylo špatné.


Vážený pane Pomajbo,

schody jsou připraveny. Přikládám slíbené fotky.

Stavba schodů byla jednodušší, než jsem si myslel. Nejsložitější bylo vlastně
- připevnění plošiny k dlouhodobému balkonu,
- vyměření základu a
- vztyčení středového sloupu.
Ale s navijákem to šlo snadno. Nepotřeboval jsem žádnou pomoc zvenčí.

Jak můžete vidět na obrázcích, popínavá rostlina samozřejmě nesměla utrpět větší škody.

Rád bych ještě jednou zdůraznil kvalitu Vaší práce, zejména všechny otvory pro šrouby byly přesně vyvrtány.

Prosím, neváhejte použít obrázky atd. pro referenci.

Mnoho pozdravů z Bielefeldu od velmi spokojeného zákazníka

Hans W.


Partneři webu: SP schody | Vonkajšie schody | Außentreppen | Půjčovna kajaků | Dřevěné ozdoby | Veselské služby | Außentreppe |
Najdete nás na Facebooku CZIN.eu